Monitoring przedszkola

Dlaczego warto zakupić monitoring szkoły i przedszkola?
Coraz częściej do przemocy fizycznej i kradzieży rzeczy dochodzi na terenie szkolnym – wynika z licznych raportów i doniesień medialnych. Specjalizujemy się w sprzedaży innowacyjnych systemów monitoringu szkół, które zabezpieczą zarówno publiczne jak i prywatne instytucje. Nasze systemy zapewniają bezpieczeństwo i ochronę uczniom zarówno tym starszym, jak i najmłodszym.

monitoring przedszkola

Pomożemy w stworzeniu idealnego monitoringu dla Twojej placówki opiekuńczo-wychowawczej
Niezależnie od rozmiaru obiektu nasza firma zaproponuje rozwiązanie pozwalające na jego skuteczne monitorowanie. Posiadamy w swojej ofercie niezawodne systemy monitoringu gwarantujące bezpieczeństwo osób i mienia. Nasi eksperci pomogą dobrać systemy monitoringu w najwyższych standardach w atrakcyjnej ofercie dla przedszkoli, szkół i żłobków.

Monitoring przedszkola
Bezpieczeństwo dzieci jest głównym priorytetem nas wszystkich. Placówki opieki nad najmłodszymi powinny zostać wyposażone w rozwiązania zabezpieczające, które skutecznie uchronią przed wkroczeniem na teren przedszkola osób niepowołanych. Mogą również pozwolić rodzicom na obserwację w ciągu dnia, jak bawi się i spędza czas w przedszkolu ich dziecko. Nasz system monitoringu przedszkola pomaga w ochronie zarówno terenu przed obiektem, jak i na obszarze placówki.

 
Skontaktuj się z naszym konsultantem, aby zlecić wycenę monitoringu, korzystając z prostego formularza.
Wycena najczęściej dokonywana jest bez konieczności wizyty naszego pracownika. Przed wysłaniem oferty telefonicznie uzgadniamy szczegóły instalacji monitoringu.
Wycena jest oczywiście bezpłatna i niezobowiązująca.


ORFIN.info