Monitoring Osiedla

Kamery, rejestratory, zestawy do monitoringu osiedli zamkniętych, otwartych. Zamknięte osiedla mieszkaniowe to nowoczesny pomysł na zwiększenie bezpieczeństwa zarówno osób, jak i mienia. Ogrodzony płotem kompleks bloków wyposażony w wewnętrzny plac zabaw, parking i inne udogodnienia to często rozwiązanie, za które wiele osób jest skłonnych więcej zapłacić, aby tylko posiadać gwarancję ochrony przed złodziejami czy wandalami.

monitoring osiedla

W takich miejscach znaczącą rolę pełni także monitoring osiedla, dzięki któremu możliwe jest kontrolowanie terenu wokół budynków, klatek schodowych czy wejść, a także parkingu wewnętrznego i zgromadzonych na nim samochodów.

System monitoringu osiedlowego pozwala na szybkie wyeliminowanie problemu zarówno wówczas, gdy obraz z kamer nadzorowany jest bezpośrednio przez strażnika lub portiera, jak również wtedy, gdy informacje o wydarzeniach docierają do centrum kontroli odpowiedniej agencji ochrony pozwalając na automatyczną interwencję w przypadku niepożądanych wydarzeń.

Kamery to sposób na wyeliminowanie osób obcych na terenie zamkniętego osiedla, ale również eliminowanie aktów wandalizmu w osiedlach otwartych, na osiedlowych skwerach czy placach zabaw oraz na parkingach osiedlowych.

Monitoring oparty na systemie kamer CCTV w znacznym stopniu odstrasza drobnych przestępców sprawiając, że znacznie rzadziej dochodzi do okradania piwnic, dewastowania ławek, koszy na śmieci, malowania po murach czy niszczenia samochodów. Kamery to również sposób na bezpieczniejsze przebywanie na zewnątrz po zmroku, szczególnie w okresie roku, w którym dzień bywa krótki, a na spacery wychodzą właściciele psów.

 
Skontaktuj się z naszym konsultantem, aby zlecić wycenę monitoringu, korzystając z prostego formularza.
Wycena najczęściej dokonywana jest bez konieczności wizyty naszego pracownika. Przed wysłaniem oferty telefonicznie uzgadniamy szczegóły instalacji monitoringu.
Wycena jest oczywiście bezpłatna i niezobowiązująca.


ORFIN.info