Monitoring magazynu

Dlaczego warto zakupić monitoring magazynu?
W XXI wieku monitoring biura jest standardem profesjonalnej firmy, natomiast system kamer przemysłowych w magazynie jest koniecznością. W halach i magazynach fabryk składowany jest towar o wartości często nawet wielu milionów złotych. Jego ochrona z wykorzystaniem monitoringu magazynu powinna dla firmy stanowić priorytet. Każdego dnia z magazynu wysyłane i przyjmowane są tysiące przesyłek.

monitoring magazynu

Jakie są zalety monitoringu magazynu?
System monitoringu magazynu umożliwia na bieżąco nadzorowanie procesu rozładunku i załadunku towaru. Archiwizacja obrazu z kamer jest pomocna w przypadku rozbieżności zamówienia z pozycjami na fakturze. Dodatkowo monitoring w magazynie to także korzyści ubezpieczeniowe oraz większa dyscyplina pracowników. Kamery na zewnątrz obiektu stanowią wartość prewencyjną i odstraszają potencjalnych złodziei. Dobrą praktyką w obiektach magazynowych jest uzupełnienie telewizji dozorowej o systemy sygnalizacji

 
Skontaktuj się z naszym konsultantem, aby zlecić wycenę monitoringu, korzystając z prostego formularza.
Wycena najczęściej dokonywana jest bez konieczności wizyty naszego pracownika. Przed wysłaniem oferty telefonicznie uzgadniamy szczegóły instalacji monitoringu.
Wycena jest oczywiście bezpłatna i niezobowiązująca.


ORFIN.info