Monitoring domu

Monitoring domu i kamery do monitoringu domowego.
Dlaczego warto zakupić monitoring domu i kamery do monitoringu domowego?
Jeśli chcesz chronić swoją rodzinę i ukochanych, oraz obszar w którym mieszkasz, powinieneś jak najszybciej zaopatrzyć się profesjonalnym system kamer do monitoringu domowego. Największą zaletą naszych domowych systemów monitoringu jest niski, jednorazowy koszt zakupu – nie ma żadnych dodatkowych opłat miesięcznych/abonamentowych lub dokumentów do podpisania. Gwarantujemy niezawodny system monitoringu domu w przystępnej cenie, doradztwo przy zakupie oraz polecimy Ci zaprzyjaźnionych instalatorów z Twojej okolicy.

monitoring domu

Zdobądź odpowiedni system obserwacyjny dla TWOJEGO Domu i Rodziny
Martwisz się wzrostem przestępczości w Twojej okolicy? Ochroń SWÓJ DOM przed intruzami, złodziejami oraz wszelkimi aktami wandalizmu z domowym systemem monitoringu. Nasze kamery zapewnią obraz w rozdzielczości nawet do 8Mpx 4K gwarantując szczegółowość uzyskanego obrazu, dzięki której nie tylko z łatwością dostrzeżesz osoby znajdujące się przed terenem posesji, ale będziesz mógł je również rozpoznać. W ofercie posiadamy rejestratory mające łatwe w obsłudze programowanie, dzięki któremu możesz zarządzać systemem oraz odtworzyć zapisany obraz z zamontowanych kamer.

Personalizacja kamer do monitoringu dla TWOJEGO DOMU
Wszystkie z naszych systemów nadzoru mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Każdy dom i okolica są różne, mogą więc potrzebować unikalnej kombinacji kamer dla osiągnięcia najlepszej skuteczności monitoringu domu. Dla właścicieli dużych posiadłości idealnym rozwiązaniem mogą okazać się kamery z wbudowanym systemem IR dalekiego zasięgu pozwalające na skuteczny monitoring zarówno w dzień, jak i w nocy.

 
Skontaktuj się z naszym konsultantem, aby zlecić wycenę monitoringu, korzystając z prostego formularza.
Wycena najczęściej dokonywana jest bez konieczności wizyty naszego pracownika. Przed wysłaniem oferty telefonicznie uzgadniamy szczegóły instalacji monitoringu.
Wycena jest oczywiście bezpłatna i niezobowiązująca.


ORFIN.info